USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області планують реформувати шкільне харчування й збудувати фабрику-кухню

У Запорізькій області планують реформувати шкільне харчування й збудувати фабрику-кухню

Днями Іван Федоров, голова Запорізької обласної військової адміністрації відвідав фабрику-кухню «ГотуЇмо» в Бучі та поспілкувався з Оленою Зеленською, першою леді України та Орестом Степаняком, керівником команди реформи шкільного харчування.

Про це повідомляють в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

В рамках реформи шкільного харчування на Київщини, за ініціативи Олени Зеленської побудували фабрику-кухню «ГотуЇмо» за кошти американського бізнесмена Говард Баффет. Наразі фабрика обслуговує 13 шкіл та понад 4000 дітей у Бучі та навколишніх населених пунктах.

«150 літрів смачного борщу за 25 хвилин – усього один приклад того, що дають змогу робити технічні потужності фабрики-кухні в Бучі. Особлива технологія фабрики – шокове охолодження. Це коли свіжа, ще гаряча страва миттєво проходить шлях від +65 °С до +3 °С. Це дає змогу зберегти її безпечною та свіжою для доправлення у найвіддаленіші заклади», – відзначила Олена Зеленська.

Мета реформи шкільного харчування – закласти здорові харчові звички на все життя. В Запорізькій області також планують долучитися до реформи шкільного харчування та звести фабрику-кухню.

«Локацію для фабрики-кухні ми вже обрали. Розмістимо її в підземному бомбосховищі. Наразі працюємо над пошуком джерел фінансування. Фабрика-кухня – це інноваційна модель організації харчування, що допоможе забезпечити школярів гарячою та здоровою їжею під час змішаного навчання», – відзначив Федоров.

У Запорізькій міській раді анонсували майбутню оптимізацію шкіл


Читайте також:

Освіта під час війни: відомий запорізький вчитель Олександр Жук – про мінуси дистанційки та потенціал підземних шкіл (ІНТЕРВ’Ю)

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0