USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області збираються побудувати найпотужнішу вітроелектростанцію в Україні

У Запорізькій області збираються побудувати найпотужнішу вітроелектростанцію в Україні

Generаl Electric (GE) і LongWing Energy S.C.А. ( «Long Wing») оформили пакет боргового фінансування в розмірі $ 150 мільйон для першої черги вітроелектростанції (ВЕС) в Запорізькій області потужністю 98 МВт.

Як повідомили в управлінні зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, очікується, що проект буде запущений в Приазовскому районі в комерційну експлуатацію в 2020 році і на першому етапі буде виробляти понад 330 тис. МВт-год електроенергії на рік, забезпечуючи їм близько 170 тисяч домогосподарств.

Ця угода знаменує собою четвертий проект GE з виробництва вітряних електростанцій в Україні, який буде завершений з використанням технології вітрогенераторів GE.

Фінансування дозволить забезпечити будівництво першої фази, яка включатиме 27 наземних вітряних турбін GE Renewаble Energy 3,6 МВт з діаметром ротора 137 метрів, висотою маточини 110 метрів і 15-річну угоду про повне обслуговування ( «FSА»).

GE Energy Finаnciаl Services (GE EFS), як міноритарний інвестор проекту, працювала з корпорацією зарубіжних приватних інвестицій («опіки»), Державною установою з фінансового розвитку США, щоб розблокувати Проектне фінансування для першої фази Запорізької ВЕС – проекту, який реалізується з 2009 року.

Позикове фінансування буде надано OPIC, а JP Morgаn виступить хедж-провайдером.

Передбачається, що проект досягне ділової активності в 2020 році і внесе вклад у досягнення цілей Паризької угоди до 2030 року, зменшивши залежність від імпорту газу.

Електроенергія, вироблена Запорізької вітроелектростанції, буде продана за угодою про закупівлю електроенергії державному українському підприємству «Енергоринок», яке отримає пільговий 10-річний фіксований тариф.

Очікується, що результатом проекту стане сама вітряна електростанція в країні, увійде до п’ятірки найбільших діючих вітряних електростанцій на суші в Європі.

2

В Запорожской области собираются построить одну из самых мощных ветроэлектростанций ​​в Европе | Actual Today2019-07-30 10:00:18
[…] Это соглашение знаменует собой четвертый проект GE по производству ветряных электростанций в Украине, который будет завершен с использованием технологии ветрогенераторов GE. Об этом сообщает Первый запорожский. […]
аага2019-07-30 08:15:46
Молодци Запорожци.