USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області збираються створити індустріальні парки – міністр розвитку території

У Запорізькій області збираються створити індустріальні парки – міністр розвитку території

У Запорізькій області планують створити індустріальний парк.

Про це під час візиту до нашої області повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

«Розвиток нашої держави залежить від економічного потенціалу регіонів, залучення виробників, капіталу та інвестицій у виробництво, а також створення нових робочих місць. Індустріальні та технологічні парки є яскравим прикладом реалізації цієї мети. У найближчі роки Мінрегіон планує реалізувати десятки проектів такої якості. Звичайно, і у Запорізькій області ми будемо реалізувати цю програму, бо інакше неможливе, – розповів міністр. – Нам потрібно створювати додану вартість у регіоні, забезпечувати людей роботою. Особливо це стосується проблемних регіонів Запорізької області. Наприклад, місто Токмак та територія навколо. Ця ситуація потребує термінових рішень з боку уряду україни і ОДА. Ми працюємо над цим питанням дуже активно. Створення індустріального парку у Запорізькій області може зайти більше часу, ніж рік, але, я впевнений, у 2022 році вже він почне роботу».

Нагадаємо, у 2017 році Кабмін на п’ять років присвоїв Токмаку статус депресивної території. За цей час має бути розроблена програма подолання депресивності і простимульовано розвиток території.

Міністр розвитку територій розкритикував темпи реконструкції у Запорізькій обласній лікарні.

Нагадаємо, сьогодні, 6 квітня, до Запорізької області з робочим візитом прибув міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Протягом дня міністр, окрім реконструкції у обласній лікарні, зокрема, відвідав Преображенську ОТГ на Оріхівщині: один із об’єктів «Великого будівництва» – гімназію «Основа», а також новий Центр надання адміністративних послуг. Крім того, Олексій Чернишов побував оглянув навчально-виховний комплекс «Джерело» у Комишуваській громаді.

Запорізький «Завод напівпровідників» продали на аукціоні за 140 мільйонів гривень, – ФОТО


Читайте також:

Запорізьку область з робочим візитом відвідає міністр розвитку громад і територій

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0