USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області від коронавірусу помер відомий лікар-рентгенолог

У Запорізькій області від коронавірусу помер відомий лікар-рентгенолог

У Бердянську від COVID-19 помер відомий бердянський лікар-рентгенолог вищої категорії Анатолій Підгірний.

Про це повідомляє «Про Бердянськ» з посиланням на Бердянське територіальне медичне об’єднання.

Анатолій Підгірний після університету та інтернатури працював у Михайлівській районній лікарні на посаді лікаря-рентгенолога. У 1984 році доктор почав працювати в Бердянській міській лікарні, де, через три роки після вступу, очолив рентгенологічне відділення. Отримав вищу професійну кваліфікаційну категорію, останні п’ять років працював лікарем-рентгенологом.

У Анатолія Підгірного залишилися дружина і троє дітей.

Як уже писав «Перший Запорізький», за добу в нашому регіоні зареєстрували 244 нових випадків COVID-19, померли шестеро людей.

У Запоріжжі на Хортиці практично зруйнували занедбаний будинок ЦІМЕТа, – ФОТОРЕПОРТАЖ


Читайте також:

У Запорізькій області у дворі ліцею встановили величезну металеву кульбабу, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Олег2021-01-29 14:37:05
Как там говорят - ковида нет - это все придумали злые медики... Ну да , ну да , и медики от ковида умирают и мэры и депутаты (особенно месные)и т.д. Я уже молчу про обычных людей , которых массово записывают на сердечную недостаточность. А так же лучше - никто не знает о ковиде и всем хорошо. Украинский способ борьбы с эпидемией - просто забыть о ней. Печально это...
Тихий2021-01-29 11:40:06
Лікаря-рентгенолога звісно ж шкода. Але,щось не збігається із хронологією. Якщо покійний почав працювати у 1984му,й це вже після одного року інтернатури за спеціальністю у ті часи,то закіничти вищий учбовий медичнимй заклад він мав у 1983му. До речі,тоді діплом лікаря отримували у інститутах,а не в універсітетах,як вказано у публікації. Кінець кінцем,рентгенологу було десь 60+ років,з загальним медичним стажем років під сорок,а не останні пять,як у цій статті про нього.