USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі окупанти вкрали бренд українського видання і випустили там свою пропаганду

На Запоріжжі окупанти вкрали бренд українського видання і випустили там свою пропаганду

Видання «Новий день» виходило у Мелітополі 100 років. Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну та окупації міста його закрили. З березня 2022 року нові випуски української газети не виходять. Але російська окупаційна влада підробила бренд видання і випустила номер зі своєю пропагандою.

Про це повідомляють у Національній спілці журналістів України.

В окупованому Мелітополі окупанти випустили підробку найпопулярнішого 100-річного видання «Новий день». Загарбники скопіювали логотип, кольори, дизайн та його верстку.

«Не піддавайтеся на провокації! «Новий день», як і Мелітополь, був і є українським!», — каже журналістка Юлія Довгополова, яка розпочинала свій творчий шлях у цій газеті.

Це далеко не перша спроба російських загарбників на тимчасово окупованих територіях вкрасти бренди ЗМІ для створення своїх підробок. Рік тому вони опублікували два випуски місцевої газети «МВ», потім скопіювали обласну газету «Запорізька правда», якій цього року виповнилося 107 років.

Коли справа не пішла, росіяни розпочали свій проєкт «Запорізький вісник», який місцеві жителі просто проігнорували. Також виходили підробки під газети «Наше слово» (Волноваха), «Зоря» (Лиман), «Наддніпрянська правда» (Херсон), «Приазовський робочий» (Маріуполь).

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», раніше окупанти відкрили на окупованій території регіональний відділ «Союзу Журналістів Росії».

У Запорізькій області ворог зімітував замах на окупаційного чиновника.


Читайте також:

Ворог позбавив лікарні мешканців окупованого селища у Запорізькій області.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0