USD: EUR:
... в Запорожье
В Запорізькій області окупанти склали перелік професій, на які не можуть претендувати мешканці без паспортів РФ

В Запорізькій області окупанти склали перелік професій, на які не можуть претендувати мешканці без паспортів РФ

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські загарбники ввели перелік професій, який визначає, де не можна працювати українцям.

Про це повідомляє Центр Національного спротиву.

Відповідний «документ» підписав головний колаборант Запорізької області Євгеній Балицкий. Він встановлює, ким не можна працювати «мігрантам». Загалом в переліку 30 найменувань: працівники гуртової торгівлі, харчової промисловості, оренди й лізингу тощо.

«Проте ніяких мігрантів крім російських гастролерів в регіоні немає. Наразі в області діє перехідний період, після завершення якого усі українці, що відмовились отримувати паспорт РФ, стануть «мігрантами» на своїй землі. Саме для примусової паспортизації ворог створив відповідний документ з забороною працювати, а отже мати засоби для існування.

Це лягає в основу політики геноциду українського народу й кожен, хто буде дотримуватись цих правил, стане співучасником цього злочину, але не кожному Москва буде виділяти стільки охоронців як Балицькому», — попереджає Центр спротиву.

Українських роботодавців закликають не виконувати злочинний наказ, аби не понести за це відповідальність.

Нагадаємо, на тимчасово окупованій частині Запорізької області російська окупаційна влада розпочала чергову хвилю примусової паспортизації. Людей з українськими паспортами визнаватимуть іноземцями та змусять оформляти міграційні карти. Вони діятимуть рік, а далі – депортація. Чоловікам, які оформили російський паспорт, одразу видають повістку до військкомату.

Брак спеціалістів, російські військові та один ставок-охолоджувач: що наразі відбувається на Запорізькій АЕС


Читайте також:

Окупанти завдали по Запорізькій області понад 500 ударів за добу: били з авіації, танків і градів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0