USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області на ЗНО з  української мови та літератури  шість абітурієнтів відсторонили від іспиту через порушення

У Запорізькій області на ЗНО з української мови та літератури шість абітурієнтів відсторонили від іспиту через порушення

У Запорізькій області на ЗНО з  української мови та літератури  зафіксували шість порушень.

Про це повідомляють в управлінні поліції охорони в Запорізькій області.

Вчора, 1 червня, випускники Запоріжжя та Запорізької області проходили тестування з української мови та літератури на 66 пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Співробітники Управління поліції охорони в Запорізькій області контролювали дотримання випускниками необхідних вимог, зокрема – заборону на будь-які засоби зв’язку. Як відомо, абітурієнту заборонено проходити тестування за наявності навіть вимкненого телефону.

Згідно правил проходження ЗНО у випадку порушення учасник може бути позбавлений права проходити тестування, або його робота може бути анульована.

Вчора під час проведення ЗНО правоохоронці виявили шість порушників, які не дотримались приписів і принесли з собою гаджет. Зокрема, три учні, які проходили тестування у місті Запоріжжя (в них виявлено мобільний телефон, навушники та смарт годинник), 1 – у Оріхові (мобільний телефон), 1 – у Василівці (мобільний телефон) та 1 – у Пологах (мобільний телефон). Для цих учасників тестування закінчилося. Їх відсторонили від іспиту.

Під Запоріжжям відбудеться чемпіонат України з вертолітного спорту


Читайте також:

У Запоріжжі розпочали будувати новий залізничний шляхопровід, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0