USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області на 750 мільйонів гривень зросли надходження до пенсійного та соціального фондів

У Запорізькій області на 750 мільйонів гривень зросли надходження до пенсійного та соціального фондів

За сім місяців запорізькі платники податків направили до Пенсійного та соціальних фондів 4 мільярди 731,6 мільйона гривень (без урахування великих підприємства, які знаходяться на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Як повідомив керівник запорізької податкової Валерій Манько, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного соціального внеску зросли на 749 мільйонів гривень.

Липневий внесок запорізьких роботодавців до бюджетів усіх рівнів склав 685 мільйонів гривень, що на сто мільйонів більше, ніж у минулому році, повідомляє прес-служба обласної податкової.

Керівник фіскальної служби регіону підкреслив, що кожен місяць запорожці забезпечують на соціальні витрати, в середньому, 676 мільйонів, що перевищує середньомісячний показник семи місяців 2018 на 107 мільйонів гривень.

Найбільші суми ЄСВ у січні-липні цього року направили платники обласного центру – понад 2,5 мільйона гривень. Від підприємств з Енергодара надійшло 563 мільйони, Мелітополя і Мелітопольського району – 425 мільйона, Бердянськ та Бердянського району – 283 мільйони, Вільнянського району – 95 мільйона, Василівського – 93,6 мільйона, Токмак і Токмацького району – 89 мільйонів, Пологівського та Запорізького районів – по 80 мільйонів гривень відповідно, Оріхівського району – 68,6 мільйона, Гуляйпільського району – 54 мільйони тощо.

0