USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області на 26 мільйонів гривень зросли надходження з екоподатку

У Запорізькій області на 26 мільйонів гривень зросли надходження з екоподатку

Запорізькі промислові підприємства за п’ять місяців цього року заплатили в казну 168,6 мільйона гривень екологічного податку (без даних великих платників, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу великих платникыв податкыв ДФС).

Як повідомив керівник обласної податкової Валерій Манько, в порівнянні з минулорычними показниками надходження зросли на 26 мільйонів гривень. Із загальної суми в державну скарбницю перераховано майже 84 мільйони, до місцевих бюджетів 84,7 мільйона, що, відповідно, на 19,7 мільйона і 6,2 мільйона більше, ніж у минулому році.

Найбільші платежі направили суб’єкти господарювання з Енергодара, Кам’янки-Дніпровського та Великобілозерського районів – 142 мільйони, Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського районів – 10,7 мільйона гривень, Запоріжжя – 8,7 мільйона гривень, платники курортного Бердянська, Бердянського і Приморського районів поповнили бюджети на 1,76 мільйонів гривень, Пологівського, Більмацького і Розівського районів – на 1,7 мільйона, майже стільки ж оплатили мелітопольські і веселівські підприємства.

Всього в регіоні зареєстровано 2406 платників екологічного податку, повідомляє пресс-служба регіональної ДФС.

Нагадаємо, відповідно до законодавчих змін в цьому році суттєво підвищено ставку екологічного податку за викиди двоокису вуглецю – з 0,41 гривні до 10 гривень за одну тонну.

Раніше ми писали, що політтехнологи прогнозують масштабне використання екологічної теми в якості виборчої маніпуляції в період парламентських виборів

0