USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області чоловік повернувся додому і виявив у квартирі закривавлений труп незнайомої людини

У Запорізькій області чоловік повернувся додому і виявив у квартирі закривавлений труп незнайомої людини

Страшна трагедія сталася в одній з квартир по проспекту Будівельників в Енергодарі.

Як виявилося, в поліцію зателефонував місцевий житель, який став кричати, що знайшов у себе в квартирі труп невідомої людини.

Енергодаровец здавав свою квартиру 42-річному жителю Дніпропетровської області. Той йому платив за оренду і ніяких проблем у нього не виникало. Коли власник не зміг зв’язатися зі своїм гостем він прийшов в квартиру і знайшов там труп.

Поліцейські з’ясували, що вбитим виявився 46-річний житель Дніпропетровської області. Він прийшов в гості до своїх знайомих. Між ними стався конфлікт. В результаті двоє спільників побили і пограбували свого гостя. Травми, які йому завдали, виявилися несумісні з життям і незабаром він помер.

У прес-службі Нацполіціі повідомили, що одного з підозрюваних затримали, а другий ховається від правоохоронців. Його пошуки все ще тривають.

За даним фактом проводиться досудове розслідування за двома статтями – умисне вбивство та розбій.

У Запорізькій області на одне робоче місце претендують четверо безробітних

Станом на 1 серпня чисельність безробітних жителів області склала 13,9 тисячі осіб, з них 10,2 тисячі отримують допомогу з безробіття. Такі дані надали в Запорізькій обласній службі зайнятості.

На сьогоднішній момент в центрі зайнятості налічується 3221 актуальна вакансія (в Запоріжжі – 1624 одиниці). Таким чином, на одне вільне робоче місце претендують 4 безробітних (в Запоріжжі – 2 безробітних).

Цікаво, що ще рік тому безробіття мала більш широкий масштаб і на одне робоче місце в області претендувало 8 осіб (в самому Запоріжжі – 3).

За останній місяць щодня отримували статус безробітного в середньому 112 громадян. За направленням служби зайнятості працевлаштовано 60 безробітних, які перебувають на обліку.

0