USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області командир військової частини заплатив підряднику гроші за невиконані роботи

У Запорізькій області командир військової частини заплатив підряднику гроші за невиконані роботи

Колишньому командиру однієї з військових частин Національної гвардії України в Запорізькій області повідомили про підозру в розтраті службового майна.

Про це повідомляють в Державному бюро розслідувань.

За даними слідства, підозрюваний, як командир військової частини Нацгвардії, підписав договір з підприємців на ремонт і технічне обслуговування автомобільної техніки військової частини. В подальшому командир підписав фіктивний акт виконаних робіт, які насправді не були зроблені, а підприємцю перерахували 90 тисяч гривень за нібито зроблений ремонт і обслуговування.

Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили підозрюваному, який вже не обіймає посаду командира частини, про подозрені в скоєнні злочину – розтрати чужого майна шляхом зловживання службовим становищем та в складанні посадовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.

Йому загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

У запорізькій Кирилівці збираються знести незаконні котеджі на березі Азовського моря, – ФОТО


Читaйте також:

Комфорт і економія: у Запоріжжі термомодернують дитячі сади і школи, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Отримуйте новини швидше з допомогою нaшого Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпорізький» у Instagram!

2

Микола питерский2020-05-28 10:37:15
Это всего лишь бизнес и ничего личного.
Панас Швайка2020-05-28 09:38:32
Ежу понятно - это был сговор, и подозреваемый получил свою долю из 90тысяч. Это и есть долгожданная хвалёная "рыночная экономика" ! Вот он -- печальный итог всех «демократических» изменений в нашей стране !