USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області через коронавірус на карантин закрили 7 шкіл, 4 дитсадки та 59 окремих класів

У Запорізькій області через коронавірус на карантин закрили 7 шкіл, 4 дитсадки та 59 окремих класів

У Запорізькій області на карантину закрили 7 шкіл і 4 дитячих садки.

Про це під час прес-конференції в ДСНС повідомив виконуючий обов’язки директор департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Віктор Захарчук.

Станом на 11 вересня, в 48 навчальних закладах Запорізької області посилено карантинні заходи. Освітній процес тимчасово зупинили на карантин в 11 навчальних закладах і 59 класах (групах) в 37 навчальних закладах. Повністю припинили навчання в 4 дитячих садах і 7 школах. Крім цього, на карантин закрили окремі групи: 17 груп в 7 дитсадках, 39 класів у 26 школах, а також 6 груп в 4 установах професійно технічної освіти.

За інформацією фахівця з ОДА, в Запорізькій області відновили роботу 513 закладів дошкільної освіти, в повній мірі забезпечені засобами індивідуального захисту.

У всіх установах середньої освіти визначено особи, відповідальні за координацію проведення інформаційних заходів з профілактики поширення коронавірусної інфекції та інших респіраторних захворювань.


Читайте також:

Пил і бур’яни: як виглядає сквер Яланського через два роки після вирубки

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Раїса2020-09-15 10:46:23
І це вірно
Дмитрий2020-09-15 09:14:52
Мало закрыли.В транспорте все ездят без масок.Одна показуха-большие перевозят только сидячих,а спринтеры забиты и даже водила без маски.Надо штрафовать в первую очередь водил,чтобы сами маски одевали и заставляли пассажиров,а то народишко у нас туповатый не понимает,что сами могут заразу переносить не болея