USD: EUR:
... в Запорожье
Завтра на Запоріжжі припиняють рух автобусів та поїздів між населеними пунктами

Завтра на Запоріжжі припиняють рух автобусів та поїздів між населеними пунктами

Завтра, 18 березня, з 12:00 призупиняють рух залізничного та автобусного транспорту між населеними пунктами області.

Таке рішення прийняли сьогодні під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій області у Запорізькій ОДА.

Згідно рішення Кабміну задля запобігання поширення на території області коронавірусу завтра, 18 березня, з 12:00 до 3 квітня у Запорізькій області мають заборонити регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. Виняток – це пересування людей на особистих легкових автомобілях.

Крім того, він міських та селищних голів запорізьких населених пунктів вимагають, щоб у транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху, перевозили не більше 10 пасажирів одночасно. Це стосується, як маршруток, так і автобусів, трамваїв та тролейбусів.

Крім того, з 12 години 18 березня на території області зупиниться перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому), за винятком передбачених постановою Кабміном випадків.


Читайте також:

Владелец «Хортицы» Евгений Черняк передаст запорожским пенсионерам 30 тысяч медицинских масок

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

0