USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області через карантин курортний сезон буде проходити за новими правилами: що вже відомо

У Запорізькій області через карантин курортний сезон буде проходити за новими правилами: що вже відомо

У Запорізькій області загроза коронавируса вносить свої корективи в початок і проведення курортного сезону на курортах Азовського узбережжя.

Про це йшлося під час робочої поїздки керівництва області в Якимівському районі, повідомляють в прес-службі облдержадміністрації.

Епідемія коронавірусної хвороби внесла корективи в звичні етапи підготовки до курортного сезону. Тому ресторанно-готельні комплекси, бази відпочинку і дитячі лагери для уникнення нового спалаху коронавируса повинні слідувати певним алгоритмом, затвердженим головним санітарним лікарем України.

Як розповів, селищний голова Кирилівки Іван Малєєв, місцеві заклади оздоровлення та відпочинку, звичайно, стурбовані, адже відсутнє розуміння чітких термінів початку курортно-туристичного сезону і початку оздоровчої кампанії для дітей. Втім, вже більша частина установ розпочала підготовку.

«Відповідальні керівники установ, які почали підготовку, вже закуповують спеціальне обладнання, це і рамки для дезінфекції, і безконтактні термометри, і дезінфікуючі засоби. Деякі власники кажуть, що їм уже телефонують ті, хто ніколи не був у Кирилівці. А деякі навпаки, немає поки стабільних замовлень. Ми маємо більше 500 баз відпочинку, а в цілому Кирилівка може розмістити 100-120 тисяч чоловік. У червні сезон буде тільки починатися, тому поступово будуть заповнюватися близько 20% баз відпочинку. Дуже важливо на території Кирилівки забезпечити безпечні умови. Для нашої території дуже важливо, щоб було збільшено кількість нарядів поліції і Нацгвардії. Не менш важливим є збільшення кількості медичних бригад і, відповідно, машин швидкої допомоги», – зазначив Іван Малєєв.

Крім цього, на запорізьких курортах необхідно буде забезпечити базові заходи: скринінг температури, постійну дезінфекцію, необхідну дистанцію між людьми. Запорізька область буде використовувати досвід виходу з карантину та старту курортного сезону в таких країнах, як Туреччина і Греція.

У Запорізькій ОДА розповіли, коли повноцінно запрацює громадський транспорт


Читaйте також:

Як жителі Запорізької області заробляють на енергії сонця і розвивають «зелені» технології, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Отримуйте новини швидше з допомогою нaшого Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпорізький» у Instagram!

0