USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області COVID-19 забрав життя рекордної кількості людей

У Запорізькій області COVID-19 забрав життя рекордної кількості людей

У Запорізькій області COVID-19 забрав життя рекордної кількості хворих – 50 людей.

Про це повідомляють в обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Пішли з життя 24 жителя Запоріжжя, 19 жителів Мелітополя, жителі Запорізького (1), Мелітопольського (2), Михайлівського (1) та Оріхівського (3) районів.

З початку пандемії через коронавірус померли 3073 жителів Запорізької області. Переважна більшість померлих – люди похилого віку, які відносились до групи ризику (мали супутні гострі або хронічні серцево-судинні та легеневі патології, вікові порушення з боку серцево-судинної системи, злоякісні новоутворення, цукровий діабет).

Нагадаємо, з 18 жовтня Запорізька область перейшла до червоної карантинної зони і жорстко посилює заходи обмеження.  Ситуація вкрай важка: в Запоріжжі розгортають додаткові ліжка для пацієнтів з «ковідом».

У Запоріжжі міністр охорони здоров’я Ляшко закликав збільшувати темпи вакцинації. Вакцинація є найбільш ефективним заходом профілактики від COVID-19.

Щеплення від коронавірусу практично виключає можливість важкого перебігу хвороби. У Запорізькій області жоден вакцинований пацієнт не потрапив до реанімації з COVID-19.


Читайте також:

При 70% вакцинації населення Україна зможе скасувати карантинні обмеження, – Ляшко

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0