USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області фірма екс-регіонала отримала 98 мільйонів гривень за харчування атомників

У Запорізькій області фірма екс-регіонала отримала 98 мільйонів гривень за харчування атомників

Запорізька АЕС” ДП “НАЕК” Енергоатом “за результатами тендеру уклала угоду з фірмою” Комбінат громадського харчування АЕС “про організацію звичайного і лікувально-профілактичного харчування працівників станції за 97,7 мільйонів гривень.

Протягом року персонал станції забезпечать гарячими обідами, сніданками, молоком і соком (пектином) в їдальнях і буфетах. З загальної суми контракту власне на послуги піде 67,4 мільйона гривень, а на продукцію для їх надання – 30,3 мільйона гривень.

Примітно, що перемога на аукціоні дісталася фірмі на 0,1% нижче очікуваної вартості закупівлі в 81,5 мільйонів гривень.

Підрядника “Контракт Продрезерв 5” не допустили до торгів, тому що він нібито вказав гарантію з банку поза Топ-20. Крім того, фірма принесла довідку про досвід організації харчування 2 тисячі осіб на добу без переліку аналогічних договорів та даних про стан їх виконання, а також довідку без списку персоналу з допуском до особливих робіт.

“Контракт Продрезерв 5” намагалася оскаржити своє відхилення в АМКУ і відбила всі претензії, крім відсутності даних про стан виконання аналогічних договорів у відповідній довідці. Тому адмінколегія вирішила, що фірму не допустили правомірно.

Фірма “Комбінат громадського харчування АЕС” Належить Тетяні Самойдюк і СТОВ “Благовіщенка” Володимира Капусти, Віталія Хабла і її чоловіка Івана Самойдюка, який раніше був секретарем Енергодарського міськради і депутатом від «Партії Регіонів».

З 2008 року «Комбінат громадського харчування АЕС» отримував підряди в основному з “Енергоатому” на загальну суму майже в 558 мільйонів гривень.

Єдиним конкурентом традиційно було ПП “Південноукраїнський комбінат харчування”. В ході аукціону ніхто не намагався знижувати ціну. Починаючи з 2009 року суперник отримав підрядів теж в основному від “Енергоатому” на 254 мільйони гривень.

Нагадаємо, в 2016 році прокуратура почала кримінальне провадження про можливе нанесення службовцями ЮУАЕС і “Південноукраїнського комбінату харчування” економічного збитку державі на суму понад 13,5 мільйона гривень через завищення витрат за угодою від 2015 року.

1

Мафия2019-06-10 21:21:26
К корыту - только своих!