USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області дві жінки віддали шахраям усі заощадження

У Запорізькій області дві жінки віддали шахраям усі заощадження

В Енергодарі поліція розшукує шахрая, який ошукав двох пенсіонерок.

Про це повідомляють в обласному управлінні Національної поліції.

У вівторок, 21 грудня, до поліції звернулася 81-річна жінка. Вона розповіла, що незнайомий чоловік по телефону повідомив, що її онук  потрапив в лікарню і потрібні гроші на операцію, за якими прийде нібито його знайомий.

Схвильована жінка не перевірила чи є ця інформація правдою та віддала незнайомому чоловіку, який прийшов до неї додому, близько 30 тисяч гривень в іноземній валюті. Пізніше потерпіла зателефонувала онуку та дізналася, що з ним все гаразд.

Наступного дня, 22 грудня, за ідентичною схемою ошукали 75-річну пенсіонерку. У цьому випадку до лікарні нібито потрапив син потерпілої. Як і попередня жертва, жінка передала незнайомцю свій золотий ланцюжок та банківську картку, повідомивши  її пін-код. Злочинець зняв з неї гроші у сумі 15 тисяч гривень, а пенсіонерка зв’язалася з сином та усвідомила, що стала жертвою шахрая.

За обома фактами слідчим відкрито кримінальні провадження. Поліцейські з’ясували, що в обох випадках, діяв, ймовірно, один і той же зловмисник. Триваюсь заходи по встановленню його особи.

У Запорізькій області спіймали асенізатора, який зливав у річку нечистоти з вигрібної ями, – ФОТО


Читайте також:

У аеропорту Запоріжжі троє чоловіків намагалися сісти на літак з підробленими COVID-сертифікатами  

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0