USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області двох чиновниць оштрафували за корупційне порушення

У Запорізькій області двох чиновниць оштрафували за корупційне порушення

Штрафи за корупційне правопорушення отримали начальник загального відділу Приморської районної ради Тетяна Петкова та головний спеціаліст загального відділу Приморської РДА Надія Тупозлеева.

Про це повідомляє прес-служба обласного управління захисту економіки.

Так, 4 жовтня 2017 року чиновниці уклали між собою договір купівлі-продажу частини квартири за 122 тисяч гривень. Жодна з них, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не повідомив в НАПКА про суттєві зміни свого майнового стану, як того вимагає ст.52 Закону «Про запобігання корупції».

Зазначене ігнорування вимог закону тягне за собою адміністративну відповідальність.

Під час судового розгляду Надія Тупозлеева не визнала своєї провини, посилаючись на те, що після продажу нерухомості вона фактично гроші не отримала. Однак, зазначені доводи нічим не були підтверджені і навпаки повністю були спростовані укладеним і підписаним договором.

У червні поточного року в Приморському районному суді відбувся розгляд адміністративних матеріалів, зібраних працівником УЗЕ щодо зазначених співробітників райдержадміністрації.

Постановами суду Тетяну Петкову і Надію Тупозлееву визнали винними в скоєнні правопорушення, пов’язаного з корупцією (ч.2 ст.172-6 КУпАП «порушення вимог фінансового контролю»). В результаті кожну оштрафували на 1700 гривень.

Відзначається, що згідно ст.20 Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування», посадові особи, залучені до відповідальності за корупційні правопорушення, повинні бути звільнені.

0