USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області 7-річний хлопчик разом з двома друзями втік з дому, – ФОТО

У Запорізькій області 7-річний хлопчик разом з двома друзями втік з дому, – ФОТО

У Запорізькій області 7-річний хлопчик втік з дому після того, як мати не відпустила його кататися на велосипеді.

Про це повідомляють в обласному управлінні Національної поліції.

У поліцію звернулися дві жінки. Одна повідомила про зникнення свого 7-річного сина, друга – про зникнення двох синів 7 і 9 років, які пішли з дому в невідомому напрямку.

З’ясувалося, що всі троє втікачів є друзями, учнями однієї з загальноосвітніх шкіл і живуть в одному районі міста, на Новому Мелітополі.

7-річний хлопчик після того, як мати не відпустила його кататися на велосипеді, втік з дому. Він поїхав на велосипеді до своїх друзів. Потім всі троє відправилися гуляти по місту.

Пошук дітей був ускладнений темрявою і зливою. Щоб встановити місцезнаходження маленьких утікачів, ювенальні поліцейські спілкувалися з їхніми друзями і сусідами, відпрацьовували прилеглу місцевість, а також кладовище, поле, господарські будівлі, які знаходяться на околиці міста.

Близько другої години ночі поліцейські разом з одним із батьків розшукали хлопчиків в Новому Мелітополі. Втікачі, побачивши дорослих, ховалися від них в кущах біля одного з магазинів.

З дітьми під час їм «подорожі», на щастя, нічого поганого не сталося. Правопорушень або злочинів відносно малолітніх скоєно не було. Дітей повернули батькам.

З маленькими втікачами ювенальні поліцейські в Мелітопольському відділу поліції провели профілактичну бесіду. В ставлення батьків склали протоколи за невиконання батьківських обов’язків.

«Запорізький регіон досі цікавий нашого ворога»: голова СБУ розповів про загрозу сепаратизаціі Запоріжжя


Читaйте також:

«Бандитські групи знахабніли»: Арсен Аваков розповів про криміногенну ситуацію в Запорізькій області

Отримуйте новини швидше з допомогою нaшого Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпорізький» у Instagram!

0