USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізькій мерії розповіли, чому на маршрутах не працюють муніципальні автобуси

У запорізькій мерії розповіли, чому на маршрутах не працюють муніципальні автобуси

У Запорізькій міській раді розповіли, чи можливе зараз відновлення роботи муніципальних автобусів.

Про це повідомив в.о. мера, секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

За словами очільника міста, зараз певна кількість автобусів комунального підприємства «Запоріжелектротранс» задіяна у формуванні гуманітарних конвоїв.

«Так, через протизаконні дії російських загарбників автобусна евакуація населення до Запоріжжя та доставка гуманітарної допомоги останнім часом не здійснювалися так активно, як раніше. Але згідно відповідного рішення виконкому від 24 лютого, частина муніципальних автобусів повинна постійно знаходитися у резерві та перебувати у повній готовності до виїзду на випадок відкриття гуманітарних коридорів, – розповів Анатолій Куртєв. – Окрім того, більшість муніципального автотранспорту зараз активно задіяна у виконанні заходів воєнного стану, інформацію про які ми не можемо відкрито розголошувати із міркувань безпеки».

Підсумовуючи, очільник міста зазначив, що на сьогодні поки влада не може говорити про повноцінне відновлення роботи міських автобусів.

«Як тільки для цього з’являться відповідні обставини, ми будемо залучати муніципальний автотранспорт до перевезення пасажирів по міським автобусним маршрутам», – відповів в.о. мера.

За його словам, у зв’язку з різким здорожчанням палива зараз триває погодження з військово-цивільною адміністрацією розрахунків щодо розробки нових тарифів на проїзд у приватному громадському транспорті.

«Вкотре наголошую на тому, що проїзд у тролейбусах та трамваях залишиться безкоштовним, не дивлячись ні на що», – розповів Куртєв і наостанок додав, що зараз у мерії розглядають можливість оптимізації та реорганізації деяких тролейбусних маршрутів, які дозволять покращити у Запоріжжі транспортне сполучення.

Нагадаємо, у Запоріжжі мерія розірве угоди з маршрутними перевізниками, які влаштували бойкот та не вийшли сьогодні на роботу.

Окупанти знищують житлові будинки та інфраструктуру Гуляйполя та Полтавки, – ФОТО


Читайте також:

Ворог посилює війська для наступу у напрямі Василівка-Камянське: яка ситуація на фронті

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Ляля2022-05-25 21:55:05
Русские все свиньи!
Наталия Ерохина2022-05-24 17:57:38
Какие гуманитарные конвои??? Куда??? На какие территории??? Мы живём в оккупации с 27 февраля, два раза была гумманитарка украинская. Всё!!!! Пусть наша Запорожская власть перестанет врать, а начнёт отчитываться в цифрах куда и кому была направлена гуманитарка, уверенна, что после отчетов в цифрах, окажется, что всю гумманитарку украли орки!!!! Вся Запорожская область три месяца не видит ни пенсий, ни какой нибудь другой помощи от украинских властей!