USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізькій інфекційної лікарні розповіли про стан найважчих хворих коронавірусом

У запорізькій інфекційної лікарні розповіли про стан найважчих хворих коронавірусом

На даний момент в запорізькій обласній інфекційній лікарні серед усіх хворих COVID-19 двоє перебувають у важкому стані.

Про це повідомив головний лікар медзакладу Володимир Шинкаренко.

Як уже писав «Перший Запорізький», один з найважчих хворих – це 65-річний директор ринку, який ігнорував правила карантину, не зупиняючи роботу всіх продуктових кіосків. Перші симптоми захворювання у нього з’явилися ще в березні. Втім, чоловік продовжував перебувати на самолікуванні, і звернувся до медиків вже з пневмонією. Четвертий день чоловік, у якого 3 квітня діагностували коронавірус, знаходиться у важкому стані в лікарні і підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Ще одна хвора – це 70-річна пенсіонерка. Її госпіталізували в інфекційну лікарню з пневмонією. ПЛР-тест підтвердив у неї коронавірус.

«У нас на сьогоднішній день є два пацієнта, які знаходяться у відділенні інтенсивної терапії. Їх стан – стабільно важкий, – розповів головлікар інфекційної лікарні Володимир Шинкаренко. За його словами, хворий корона вірусом чоловік підключений до апарату штучної вентиляції легенів, а пенсіонерці допомагає дихати киснева маска. –  Інші хворі коронавірусом – у стабільно середньому стані. Крім того, на сьогоднішній день вже четверо пацієнтів одужали і були виписані з лікарні».

Нагадаємо, в Запорізькій області вже 45 людей захворіли на коронавірус.


Читайте також:

Как оформить пропуск для проезда в общественном транспорте Запорожья

Отримуйте новини швидше з допомогою нашого Telegram-канала: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь на «Перший Запорізький» у Instagram! 

0