USD: EUR:
... в Запорожье
В запорізькій гімназії на Верхній Хортиці облаштували нове укриття: школа може розглянути  змішаний формат навчання, — ВІДЕО

В запорізькій гімназії на Верхній Хортиці облаштували нове укриття: школа може розглянути змішаний формат навчання, — ВІДЕО

У Запоріжжі продовжують поступово облаштовувати укриття у міських закладах освіти. Сучасне найпростіше сховище з’явилося і у гімназії №86.

Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

За його словами, укриття розрахована на понад 1600 людей і відповідає усім безпековим вимогам.

«Тепер завдяки проведеному капітальному ремонту учні та жителі такого віддаленого району, як Верхня Хортиця, мають простору належно облаштовану захисну споруду», — йдеться у повідомленні.

Наявність повністю облаштованого сховища дає навчальному закладу можливість розглядати перехід на змішану форму навчання.

Як повідомлялось раніше, у Запоріжжі онлайн-навчання не перериватимуть під час тривог, а 24 школи переходять на змішаний формат роботи.

Нагадаємо, у Запоріжжі планують збудувати щонайменше дві підземні школи у різних районах міста. Наразі відомо, що одна з них знаходитиметься на території ліцею №99.

У Запоріжжі після удару по ДніпроГЕС на вантовому мосту діє нова схема руху


Читайте також:

Розбір завалів, фіксація руйнувань, електроенергія та транспорт: голова ЗОВА розповів про ситуацію після обстрілу ДніпроГЕС

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0