USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізькій «Дубовці» побудують сучасний легкоатлетичний стадіон з гімнастичними залами

У запорізькій «Дубовці» побудують сучасний легкоатлетичний стадіон з гімнастичними залами

У центральному парку Запоріжжі «Дубовому гаю» планують побудувати сучасний  легкоатлетичний стадіон.

Про це повідомляє «Запорізький проект розслідувань».

Як стало відомо журналістами, комунальне підприємство «Дубовий гай» замовило одній з проєктних компаній проєкт будівництва легкоатлетичного стадіону.

У проєкті має бути передбачено благоустрій території, будівницство легкоатлетичного стадіону та адміністративної будівлі з залами для спортивної гімнастики. Окрім цього, проєктант повинен врахувати розміщення стоянки для автомобілів, облаштування зручних підходів та під’їздів для маломобільних груп населення, зведення допоміжних приміщень. Зазначимо, що новий проект реалізують на місці старого стадіону, який зараз перебуває у «Дубівці»

Документацію мають розробити до кінця року.

Нагадаємо, цього року у Запоріжжі розпочали реконструкцію парку «Дубовий гай». Як розповіли у мерії, в майбутньому у найбільшому парку Запоріжжя планують зробити реконструкцію місцевого стадіону за кошти державного бюджету. До реалізації проекту після завершення тендерних процедур планують підійти у другій половині 2022 року.

Як вже писав «Перший Запорізький», у Бородинському мікрорайоні планують побудувати новий сквер. Взагалі міська влада у 2022-му році планує розпочати реконструкцію одразу декількох парків та скверів Запоріжжя: по вулицях Нагнибіди, Курузова, Спартака Маковського, Івана Гутніка-Залужного, Товариській та не лише.


Читайте також:

В одному з районів Запоріжжя на місці пустиря з’явиться новий сквер

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0