USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізьких лікарнях розгортають додаткові місця для лікування хворих на COVID-19

У запорізьких лікарнях розгортають додаткові місця для лікування хворих на COVID-19

У лікарнях Запоріжжя розгортають додаткові місця для лікування хворих на коронавірус.

Про це повідомляють у пресс-службі Запорізької міської ради.

Зважаючи на зростання кількості хворих, а також на те, що багато регіонів України потрапили до «червоної зони» за темпами поширення інфекції, в лікарнях обласного центру розгортають додаткові ліжка для лікування хворих.

У міській лікарні № 7, яка перепрофільована для прийому хворих з COVID-19, підготували додаткове відділення з 30 ліжками. Зараз тут проходять лікування 117 хворих. З них у 105 коронавірус підтверджений лабораторно, ще 12 очікують результатів тесту.

Від початку медичний заклад міг приймати до 130 хворих. Наразі можливості лікарні збільшено – тепер тут 160 ліжок перепрофільовані під прийом хворих з коронавірусом.

Наразі в медзакладах Запоріжжя для хворих на коронавірусну інфекцію перепрофільовані і обладнані понад 1100 ліжок. За необхідності їх кількість буде збільшена ще на понад 200 ліжок.

Додаткове відділення оснащене всім необхідним. Тут є нові ліжка, які для лікарні придбали за кошти міського бюджету. Вони під’єднані до централізованої системи подачі кисню. Окрім цього, в палатах є додаткові кисневі концентратори.

Окрім цього, лікарня, як і низка інших міських медзакладів, отримала медикаменти та засоби індивідуального захисту. Їх придбали за кошти міського бюджету – на це було виділено понад 33 мільйони гривень.

Також цього року запорізькі ковідні лікарні будуть дооснащені лабораторним обладнанням та сучасними УЗД-апаратами з можливістю діагностики легень.

За останню добу в Запорізькій області зареєстровали 205 нових випадків захворювання COVID-19.

Нагадаємо, Запорізька область в ніч з 24 на 25 лютого вже отримала першу партію вакцин AstraZeneca – 24 000 доз. 25 лютого у Запоріжжі вакцинували першого медика.

Житель Запорізької області зґвалтував 13-річну дівчинку та порізав ножем її сестру – свою співмешканку


Читайте також:

У Запоріжжі почали монтаж основи другої половини моста з Хортиці на Бабурку, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0