USD: EUR:
... в Запорожье
Розмальовані борди, підкуп і агітація: в Запоріжжі зареєстрували 210 повідомлень про порушення виборчого законодавства

Розмальовані борди, підкуп і агітація: в Запоріжжі зареєстрували 210 повідомлень про порушення виборчого законодавства

Про це стало відомо сьогодні, 8 липня, в ході прес – конференції в ГУ Нацполіціі в Запорізькій області.

З початку виборчої кампанії поліцейські Запорізької області зареєстрували 210 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.

Найчастіше до правоохоронців звертаються офіційні спостерігачі, які помітили проведення незаконної агітації, розміщення політичної реклами і розповсюдження друкованих матеріалів без вихідних даних, підкуп виборців і багато іншого.

Заступник начальника обласного відділу Нацполіціі Анатолій Ткаченко підтвердив, що найбільше заяв пов’язано з виборчим процесом, відкрито дві кримінальні справи, складено 32 адміністративних протоколи.

Також в поліції повідомили, що з ранку затримали підлітка, який зіпсував близько 10 бігбордів кандидатів в нардепи однією з політичних сил. Хлопець заявив, що вирішив таким чином висловити свою громадянську позицію.

Також начальник слідчого відділу Олександр Григор’єв розповів, що на сьогодні правоохоронці розслідують дві кримінальні справу за злом офісу однієї з партій і за реєстрацію в ЦВК кандидатів від деяких громадських організацій, співзвучних з політичними партіями чи окремими кандидатами з метою ввести в оману виборців.

1

Адвокат2019-07-08 21:26:55
Кого посадили за нарушения??? Никого!!! Пустой ПШШШИК!