USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі затримали інформаторку ФСБ, яка хотіла зірвати поставки важкої техніки ЗСУ на південний фронт, — ФОТО

У Запоріжжі затримали інформаторку ФСБ, яка хотіла зірвати поставки важкої техніки ЗСУ на південний фронт, — ФОТО

Служба безпеки затримала у Запоріжжі інформаторку ФСБ, яка відслідковувала інтенсивність руху та орієнтовну кількість військових ешелонів ЗСУ, що прямують у напрямку передової.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Особливу увагу вона звертала на рухомі склади, які перевозять важке озброєння. Також серед її завдань було встановлення геолокацій ремонтних баз Сил оборони поблизу залізничних станцій.

Розвіддані потрібні були окупантам для планування бойових операцій на передовій та підготовки повітряних ударів по об’єктах ЗСУ та «Укрзалізниці».

Для виконання ворожого завдання інформаторка ФСБ пішки обходила місцевість біля залізничних шляхів, де спостерігала за трафіком та фіксувала координати можливих ремонтних баз ЗСУ.

Також вона «втемну» використовувала своїх знайомих, коли завуальовано випитувала у них інформацію про українські війська.

Отримані розвіддані жінка відображала у вигляді позначок на картах Google з детальним описом «потрібних» об’єктів.

СБУ викрила зловмисницю ще на початковому етапі її злочинної діяльності, чим убезпечила позиції ЗСУ. Її затримали у власному помешканні.

За даними слідства, окупанти залучили жінку до співпраці у дистанційному режимі. У поле зору ФСБ вона потрапила через свою антиукраїнську активність у соцмережах. Подальша комунікація з нею відбувалася через анонімний чат у популярному месенджері.

Затриманій повідомили про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ за можливості їх ідентифікації на місцевості).

Наразі вона перебуває під вартою. Їй загрожує до 8 років тюрми.

Контрдиверсійні заходи проводили співробітники СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

У Запорізькій області збитки від забруднення землі через бойові дії сягнули 15 мільярдів гривень


Читайте також:

Під ворожим вогнем перебували десять населених пунктів Запорізької області: загинула людина

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0