USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі затримали незаконного мігранта, який працював у кіоску шаурми, – ФОТО

У Запоріжжі затримали незаконного мігранта, який працював у кіоску шаурми, – ФОТО

У Запоріжжі поліцейські виявили порушника міграційного законодавства.

Про це повідомляють у обласному управлінні Національної поліції.

У суботу, 30 січня, працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Запорізькій області спільно з працівниками Управління Державної міграційної служби, з метою  протидії нелегальній міграції, провели відпрацювання Олександрівського району міста Запоріжжя. 

В одному із закладів харчування правоохоронці виявили 29-річного чоловіка без громадянства, який займався приготуванням їжі, не маючи на це відповідної документації та дозволу на працевлаштування.

Відносно фігуранта працівниками Управління Державної міграційної служби в Запорізькій області складено адміністративний протокол за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. На порушника чекає покарання у вигляді штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліція звертається до громадян, з проханням повідомляти інформацію про порушення іноземцями міграційного законодавства або їх незаконного працевлаштування за телефонами:  (061) 236-34-93 та  (068) 118-40-85.

 У Запоріжжі на Правом маршрутка влетіла у стовп: 8 пасажирів постраждали, водій втік. У соцмережах вже опублікували запис з моментом зіткнення.

У Зaпоріжжі СБУ блокувaлa спробу рейдерського зaхоплення «Мотор Січ», – ФОТО


Читайте також:

У Запоріжжі на заводі ЗАЗ будуть збирати автомобілі КІА

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0