USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі затримали на хабарі двох викладачів університету, – ФОТО

У Запоріжжі затримали на хабарі двох викладачів університету, – ФОТО

У Запоріжжі поліція викрила двох викладачів місцевого вишу на отриманні хабарів.

Про повідомляють у обласному управлінні Національної поліції.

Працівники поліції встановили, що два викладача місцевого вишу, за попередньою змовою, вимагали  у студентів та отримували неправомірну вигоду за успішну здачу іспитів, заліків, курсових проектів. Також пропонували студентам у такий спосіб вирішення питання заборгованості за дисциплінами їх кафедри. 

В ході досудового розслідування задокументовані системні випадки отримання неправомірної вигоди на загальну суму понад 200 тисяч гривень. 

10 лютого оперативники управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області Нацполіції, слідчі Головного управління Національної поліції в Запорізькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури  задокументували передачу 4500 гривень в якості неправомірної вигоди, що були отримані викладачами.

На теперішній час обох фігурантів затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 

За скоєне затриманим може загрожувати позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.


Читайте також:

Сьогодні в Запоріжжі велетенський кран «Захарій» приступив до будівництва вантового моста моста через Дніпро, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

3

Евгения2021-02-17 09:40:17
И иконки освящали это мздоимство? Верх цинизма!
Весельчак У2021-02-14 08:07:25
Это капитализм, детка, "рыночная", так сказать, экономика. Как и везде в "цивилизованных" странах ! Обман, подкуп, шантаж, мошенничество, воровство . . . Рыночная экономика в действии -- продаётся всё: честь, совесть, нэнька Украина, учёные степени и награды, мать родная, тело и душа . . . .
шкарлет2021-02-12 20:01:46
Ну-у-у, так вы совсем наше украинское высшее образование угробите.Просто требуйте от преподов откаты и будет вам счастье.