USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі за добу щеплення від коронавірусу зробили більше 150 вчителів

У Запоріжжі за добу щеплення від коронавірусу зробили більше 150 вчителів

У Запоріжжі триває кампанія з вакцинації населення. У тому числі щеплення від коронавірусу отримують запорізькі педагоги.

Про це повідомляють в прес-службі Запорізької міської ради.

Пункти для їх вакцинації організовують, в тому числі, на базах навчальних закладів. Наприклад, вчора, 18 серпня, понад 150 вчителів пройшли процедуру на базі школи №100 у Дніпровському районі міста.

Для вакцинації вчителів використовують американський препарат Pfizer. Процедуру проводять кваліфіковані медичні працівники, які пройшли спеціальне навчання для допуску до вакцинації населення. За словами фахівців, вакцинування викладачів надалі дозволить захистити як їх, так і учнів від зараження вірусом, а також допоможе запобігти його поширенню.

Нагадаємо, згідно з оновленим вимогам Кабміну, в період можливого загострення епідемії і відновлення поділу на «зелену», «жовту» і «червону» епідеміологічні зони, працювати очно зможуть тільки ті навчальні установи, де вакцинувалось не менше 80% викладачів. Установи, в яких вакциновано від коронавірусу менше 20% персоналу, не зможуть  приймати учнів в своїх стінах, якщо регіон вийде з «зеленої» зони карантину.

Як навчатимуться школярі з 1 вересня


Читайте також:

Запорізький призер Олімпіади зустрівся з президентом Зеленським та отримав від нього нагороду, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0