USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі у 2022-му на реконструкцію скверів та парків витратять більше 100 мільйонів гривень: де саме розпочнуть будівництво

У Запоріжжі у 2022-му на реконструкцію скверів та парків витратять більше 100 мільйонів гривень: де саме розпочнуть будівництво

У Запоріжжі в наступному році на реконструкцію скверів та парків витратять більше 100 мільйонів гривень.

Гроші на ці роботи закладені у бюджеті міста на 2022-рік, який вчора затвердила міська рада.

Обсяг фінансування у сфері інфраструктури та благоустрою в наступному році складе понад 1 млрд грн. З них 738, 6 млн грн передбачено з загального фонду та 213,7 млн грн – зі спеціального. Низку проектів зі сфери інфраструктури та благоустрою планується профінансувати за рахунок коштів бюджету розвитку, – зазначив виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Зокрема, на реконструкцію декількох парків та скверів з бюджету виділять більш ніж 100 мільйонів гривень. Про це розповіли під час презентації бюджету Запоріжжя.

Планується спрямувати бюджетні гроші на реконструкцію парку «Дубовий гай» (11,5 мільйонів), скверу по вулиці Нагнибіди, 11-11а (16,2 мільйони), скверу на території Хортицького району по вулиці Курузова, 5-7 (15 мільйонів), скверу на території Шевченківського району по вулиці Спартака Маковського (15 мільйонів), реконструкцію елементів благоустрою скверу Індустрія (7,9 мільйонів), скверу по вулиці Шкільній (700 тисяч гривень), парку імені Шавченка (5 мільйонів), скверу по вулиці Билкіна (3,6 мільйона), скверу імені Івана Гутніка-Залужного по вулиці Товариській (9,6 мільйонів).

Нагадаємо, у «Дубовці» побудують сучасний легкоатлетичний стадіон з гімнастичними залами. Також у Запоріжжі планують зробити реконструкцію скверу Чорнобильців у Дніпровському районі.


Читайте також:

В одному з районів Запоріжжя на місці пустиря з’явиться новий сквер

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

син2021-12-23 13:06:19
При Буряке меньше городской бюджет дерибанили.