USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі вже у червні планують розпочати відбудову ще двох зруйнованих російськими ракетами будинків

У Запоріжжі вже у червні планують розпочати відбудову ще двох зруйнованих російськими ракетами будинків

У Запоріжжі найближчим часом розпочнеться відбудова ще двох багатоповерхових будинків, частково зруйнованих внаслідок російських ракетних ударів.

Про це повідоми в.о. мера Анатолій Куртєв та заступник міського голови Віктор Гординський.

Як вже писав «Перший Запорізький», з міського бюджету виділили 98 мільйонів гривень на початок відновлювальних робіт у чотирьох частково зруйнованих багатоповерхівках (пр. Соборний, 151 – 25 мільйонів, вул. Кияшка, 22 – 20 мільйонів; вул. Сталеварів, 16 – 27,8 мільйонів; вул. Зестафонська, 10 – 25 мільйонів).

Вже розпочали роботи з відновлення частково зруйнованого будинку на проспекті Соборному. Згідно проєктно-кошторисної документації, загальна вартість відновлювальних робіт складатиме 141 мільйон гривень. Повна реконструкція будівлі триватиме, орієнтовно, два роки і буде розділена на декілька етапів.

Наступним розпочали відбудову 18-квартирного будинку по вулиці Кияшка, 22. Загальна сума відповідно до проєктно-кошторисної документації – 60,3 мільйона гривень. Завершення капітального ремонту, під час якого планується повністю відремонтувати будинок ззовні та всереді,  заплановане на груднь 2024 року.

За темою: Післявоєнна «зелена» відбудова Запоріжжя: яким має бути відновлення зруйнованих будинків

Як повідомили представники міської влади, капітальний ремонт ще двох постраждалих будинків – по вулиці Сталеварів, 16 та вулиці Зестафонській, 10 – має розпочатися найближчим часом

«По цим двом будинкам вже відбулись торги. Триває процедура оскарження. Після їх завершення згідно законодавства будуть підписано відповідні угоди на будівельні роботи з переможцями. Найближчим часом ми проінформуємо», – розповів заступник міського голови Віктор Гординський.

«Хочу зауважити, це дуже важливо, що початок робіт ми починаємо за рахунок місцевого бюджету, показуючи, що влада на 100% підтримує містян.Ми впевнені, що найближчим часом отримаємо додаткове фінансування, будемо шукати усі можливі не заборонені законом можливості для фінансування, – розповів в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв. – Президент України, коли був у Запоріжжі, дав завдання і сказав: ви почніть, тоді на вас звернуть увагу наші міжнародні партнери. Ми вже опрацювуємо всі можливості. Для відбудови будинку на проспекту Соборному, приміром, залучили наш великий бізнес».

Нагадаємо, ще сім напівзруйнованих багатоповерхівок будуть відновлені Службою  відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області за рахунок державних коштів «Фонду ліквідації наслідків збройної агресії».


Читайте також:

Через руйнування Каховської ГЕС та зниження рівня води у Дніпрі заповідний острів Хортиця може втратити унікальний природний комплекс

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0