USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі у підприємців вимагали 120 тисяч гривень за оформлення земельної ділянки під магазин

У Запоріжжі у підприємців вимагали 120 тисяч гривень за оформлення земельної ділянки під магазин

Суму в 120 тисяч гривень вимагали у двох підприємців-власників магазину автозапчастин. Про це повідомляє «Запорізький центр розслідувань» з посиланням на реєстр судових рішень.

Йдеться про земельну ділянку площею 0,3402 гектара по вулиці Радистів, 54 у Шевченківському районі міста в близькості від Запоріжамбразива і Оліяжиркомбінату. Ще рік тому цю землю місто відвело в оренду двом приватним підприємцям Сергію Андрійцеву і Володимиру Фуклєву.

На землі вже багато років стоїть супермаркет із продажу автозапчастин, але ділянку чомусь відвели під “розчинний вузол” – невелику бетонну установку.

Щоб до кінця оформити оренду і підписати договір з міською владою, підприємцям треба було отримати виписку про нормативно-грошову оцінку землі.

З цією метою на початку січня чоловік, який є довіреною особою Фуклєва, звернувся до знайомого підприємця в сфері інжинірингу, геології та геодезії, за допомогою в отриманні виписки.

Під час розмови підприємець запевнив друга Фуклєва в тому, що ГУ Держгеокадастра в Запорізькій області вибірково надає такі виписки, і він може посприяти в цьому питанні за певну суму.

Зловмисник привернув в схему свого колегу, директора ТОВ “Віда-2015» Михайла Оніськіва, і вже разом вони зажадали за вирішення питання у двох підприємців 120 тисяч гривень.

Гроші передали в салоні Renault Logan, що стояв на вулиці Жаботинського, 9, де відразу відбулося затримання.

Нагадаємо, що раніше прокуратура Запорізької області повідомила, що представники комерційної структури обіцяли підприємцю за 120 тисяч гривень вплинути на посадових осіб ГУ Держгеокадастра. За цю суму вони обіцяли посприяти в отриманні землі в оренду.

Журналісти звертають увагу, що в зв’язку з тим, що не так давно з’явилася стаття 369-2 – “зловживання впливом”, яка дуже складно доводиться в суді, її часто перекваліфікують на 190-ту статтю – шахрайство. В цьому випадку фігуранти зазвичай отримують умовні терміни зі штрафами.

2

Валдис2019-06-26 12:21:23
Земельные белые и пушистые и денюжку не просят и все делают в сроки, а вы все плохие требуете с людей деньги.
Александер2019-06-26 12:00:48
Чистой воды мошенничество, если записаны разговоры что деньги для кого то. Адвокаты научат, что деньги за свои посреднические услуги.