USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі митник допоміг підприємцю уникнути багатомільйонного штрафу

У Запоріжжі митник допоміг підприємцю уникнути багатомільйонного штрафу

Державне бюро розслідувань підозрює інспектора Запорізької митниці у службовій недбалості, що спричинила збитки державі на суму 42 мільйона гривень.

Про це повідомляють у прес-центрі ДБР.

Слідчі Запорізького територіального управління ДБР повідомили про підозру головному державному інспектору одного з відділів Запорізької митниці, який «допоміг» приватному підприємцю уникнути штрафу на мільйони гривень.

Правоохоронців встановили, що у 2019 році посадовець отримав матеріали щодо порушення підприємством правил переміщення товарів через митний кордон України. Він склав адміністративний протокол, який мав направити до суду у шестимісячний строк. Однак митник звернувся до суду із запізненням, тому справа була закрита через закінчення строку давності.

У зв’язку із такими діями посадовця підприємець уникнув адміністративної відповідальності, а державному бюджету завдано збитків на суму майже 42 мільйони гривень.

Держінспектору митниці повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. Йому загрожує позбавлення волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.


Читайте також:

У Запоріжжі п’яний чоловік знущався над родиною: знадобилася допомога поліції, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0