USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі суд визнав магазин-кафе на Малому рынку «самобудом» і скасував його реєстрацію

У Запоріжжі суд визнав магазин-кафе на Малому рынку «самобудом» і скасував його реєстрацію

Запорізький апеляційний суд залишив без змін рішення Жовтневого районного суду щодо будівлі магазину-кафе на вулиці Запорізькій, 10.

Раніше суд вже визнавав незаконним і скасовував рішення про державну реєстрацію права власності на самочинно збудоване приміщення магазину, а також визнав недійсним договір подальшої купівлі-продажу зазначеної споруди.

Встановлено, що протягом 2015-2016 років місцева підприємниця побудувала на самовільно зайнятій земельній ділянці по вулиці Запорізькій в Олександрівському районі міста Запоріжжя будівлю магазину-кафе. Судячи з усього мова йде про місцеву шашличну.

У прес-службі обласної прокуратури повідомляють, що жінка мала правовстановлюючі документи лише на раніше побудований магазин, державний реєстратор колишньої Реєстраційної служби Запорізького міського управління юстиції, всупереч вимогам закону, безпідставно зареєструвала право власності на об’єкт нерухомості за відсутності дозвільних документів, як на земельну ділянку, так і для здійснення будівельних робіт.

Надалі, з метою ухилення від встановленої законом відповідальності і узаконення «самобуду» жінка продала магазин інший підприємниці.

За вказаними фактами місцева прокуратура також розпочала відповідні кримінальні справи, обвинувальні акти за якими в даний час знаходяться на розгляді в судах.

За підсумком Запорізький апеляційний суд відхилив аргументи апеляційної скарги і залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов Запорізької місцевої прокуратури №1.

0