USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі суд розпочав допит свідків у справі про закупівлю обласною лікарнею авто «швидких» на 13 мільйонів гривень

У Запоріжжі суд розпочав допит свідків у справі про закупівлю обласною лікарнею авто «швидких» на 13 мільйонів гривень

У суді почали допит свідків у справі про незаконну закупівлю швидких Запорізької обласною лікарнею.

15 і 16 липня за участю прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в Комунарському районному суді Запоріжжя відбулися чергові судові засідання у справі головного лікаря Запорізької обласної клінічної лікарні Ігоря Шишки, начальниці відділу матеріально-технічного забезпечення ЗОКЛ Неоніли Добрица і екс-директора «ЛАЗу» Олександра Строганова.

Так, колегія суддів завершила дослідження доказів, заявлених стороною обвинувачення і стороною захисту, і почала стадію допиту свідків. За результатами засідань були допитані 5 свідків.

Наступне засідання відбудеться 24 жовтня, повідомляє прес-служба САП.

Нагадаємо, що, згідно з матеріалами кримінального провадження, керівництво обласної лікарні в особі головного лікаря Ігоря Шишки в 2012 році необґрунтовано провело закупівлю 26 карет «швидкої» на базі Renault Master MAF4CE-01 типу «А», вартістю в півмільйона гривень за штуку з заздалегідь обумовленим учасником торгів. На той момент фірма «ТФК «ЛАЗ» не отримувала в Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я свідоцтво про державну реєстрацію зазначених автомобілів, а, отже, не могла бути постачальником «швидких». Також прокуратура звертає увагу на те, що закуплені медавто були оснащені необхідним медобладнанням і матеріалами, а тільки через кілька місяців після закупівлі були встановлені носилки.

У підсумку, за версією звинувачення, збиток державі склав 13 мільйонів гривень за рахунок закупівлі неліцензійного транспорту, який нібито неможливо використовувати за призначенням. Однак, автомобілі поставили на баланс спочатку комунальних установ, а після «Обласного центру швидкої медичної допомоги та медицини катастроф». На сьогодні скандальні «швидкі» до сих пір використовуються фельдшерськими бригадами.

0