USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі суд виправдав обвинуваченого в подвійному вбивстві: адвокат каже, що з чоловіка зізнання «вибили»

У Запоріжжі суд виправдав обвинуваченого в подвійному вбивстві: адвокат каже, що з чоловіка зізнання «вибили»

За словами адвоката, його клієнт після тортур правоохоронців під диктовку слідчого написав заяву про скоєння подвійного вбивства.

Про це повідомляє прес-служба Хортійцого райсуду і юрист Данило Тивоненко на своїй сторінці в соцмережі.

Гучне вбивство сталося 10 квітня 2019 року в селі Канівське Запорізького району. У приватному будинку виявили трупи 57-річного чоловіка з вогнепальним пораненням і його 45-річну дружину зі слідами удушення. Слідство заявляло, що до вбивства причетний родич сімейної пари. Він прийшов до них погостювати, а вночі після конфліктної ситуації вирішив їм помститися і вбив спочатку сплячого господаря в його ліжку, а пізніше задушив його дружину. Її тіло він нібито намагався заховати в господарській будівлі.

Підозрюваному загрожувало довічне позбавлення волі, але Хортицький райсуд виправдав його. Чоловік отримав лише рік умовного покарання за те, що вирощував вдома коноплю, яку виявили під час обшуків.

Адвокат розповів, що з його підзахисного правоохоронці фактично «вибили» зізнання.

«… Клієнт під диктовку написав заяву про скоєння подвійного вбивства. Таке собі приватне спілкування особи в кабінеті слідчого в приміщенні райвідділу, причому у відповідь на адвокатський запит райвідділ не підтвердив, що особа взагалі відвідувала це приміщення поліції (записів в журнал реєстрації відвідувачів ніхто ж не вносив).

До цього НСРД клієнта незаконно утримували три доби в управлінні карного розшуку та райвідділі, застосовували фізичне та психологічне насильство з метою «вибити» зізнання (пропускали струм по тілу, били ногами і книгою, не давали спати, пити і їсти, відібрали телефон). У райвідділі його водили по різних кабінетах, де правоохоронці «допомагали сформулювати» необхідні слідству свідчення – зізнання », – заявив юрист Данило Тивоненко.

Він також додав, що майже за два роки життя його підзахисного кардинально змінилося: він провів рік в СІЗО, втратив роботу, стан здоров’я значно погіршився, витратив гроші на захист в суді.

Адвокат також повідомив, що попереду ще буде апеляція, а можливо і Верховний Суд.

Нагадаємо, Мелітопольський суд відправив на два роки в колонію батька трьох дітей, який з 2007 року не платив на дітей аліменти.

Читайте також:

Вищий антикорупційний суд розгляне справу запорізької ректорки: стала відома дата

Зеленський підписав документ про націоналізацію запорізького підприємства “Мотор Січ”

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0