USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі будують нову транспорту розв’язку для заїзду з вулиці Тюленіна на новий міст, – ФОТО, ВІДЕО

У Запоріжжі будують нову транспорту розв’язку для заїзду з вулиці Тюленіна на новий міст, – ФОТО, ВІДЕО

У Запоріжжі продовжується будівництво нового залізничного шляхопроводу, який необхідний для заїзду з вулиці Тюленіна на новий міст.

Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області.

Як вже писав «Перший Запорізький», проектом будівництва мостів передбачено створення нового залізничного шляхопроводу (споруда № 18) довжиною 161 метрів, під яким буде проходити заїзд на вантовий міст з боку вулиці Тюленіна.

Як приблизно буде виглядати шляхопровід та дорога під ним, можна переглянути на цьому демонстраційному відео:

Підготовчі роботи з влаштування шляхопроводу розпочались ще в 2007 році. Тоді поряд з існуючим насипом, по якому пролягає залізниця, влаштували тимчасовий насип для перенесення залізничних колій на період виконання робіт з будівництва шляхопроводу.

У 2021 році роботи на цій споруді поновились. Після узгодження проєкту з Укрзалізницею, будівельники перенесли залізничні колії. Потім їх перенесуть назад вже на новий шляхопровід. У підсумку ця споруда буде мати таку ж функціональність, що й залізничний шляхопровід на острові Хортиця, під яким проходить автодорога.

Зараз на цьому об’єкті активно виконують роботи з бетонування опор майбутньої споруди.

Залізничний шляхопровід зводить субпідрядна організація «Мостобудівельний загін № 112».

Як тільки відкрили проїзд транспорту верховою частиною нового мосту, будівельники розпочали активну фазу робіт на низовій частині.

Нагадаємо, 22 січня, у Запоріжжі президент України Володимир Зеленський приїхав до Запоріжжя та відкрив рух новим вантовим мостом. Свідками цієї події стали величезна кількість небайдужих запоріжців, які взяли участь у флешмобі «Живий ланцюг».

У Запорізькій області збираються побудувати найбільший аквапарк України


Читайте також:

У Запоріжжі на Правому завершили перший етап реконструкції скверу: що вже зробили, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

ВАС2022-02-18 17:22:05
https://www.mz112.com/kontakti хз, фирма с историей больше чем в полвека, все как то скользко, пилить добро на благо людям
Владимир2022-02-14 15:20:23
Мостостроительный отряд номер 112 это Запорожская фирма? Или как обычно запорожским строителям работы не дают, а приезжают из Днепропетровска И Строители и машины.