USD: EUR:
... в Запорожье
Бив та не випускав з квартири: у Запоріжжі нацгвардійці врятували жінку від сімейного тирана

Бив та не випускав з квартири: у Запоріжжі нацгвардійці врятували жінку від сімейного тирана

У Запоріжжі гвардійці врятували жінку від домашнього насилля.

Про це повідомляють на сторінці 23 окремої бригади охорони громадського порядку Нацгвардії України у соціальній мережі.

Під час охорони громадського порядку у Вознесенівському районі міста Запоріжжя наряд гвардійців військової частини 3033, що виконував службові завдання у складі автопатруля, отримав повідомлення на планшет про те, що з вікна одного з будинків кричить жінка та просить про допомогу.

Прибувши на місце події нацгвардійці побачили жінку, яка з вікна 4 поверху в сльозах благала про допомогу, але якийсь чоловік грубо затягнув її назад до помешкання.

Металеві двері до квартири ніхто не відчиняв, але було чутно крики про допомогу.

Щоб дістатись всередину на місце події викликали пожежний автомобіль служби МНС.

Після прибуття спецавтомобіля начальник гвардійського автопатруля та працівник служби порятунку почали підніматися по драбині. Зловмисник побачивши це, переліз через балкон до сусідньої оселі (як з’ясувалось пізніше, це квартира його батьків).

Жінка одразу ж відчинила двері та вибралась із квартири назовні. Постраждала із численними синцями на обличчі повідомила, що співмешканець бив її, знущався та силою утримував у квартирі.

Чоловіка-втікача було затримано, а постраждалій жінці надано першу медичну допомогу. Усіх учасників події було доставлено до Вознесенівського відділення поліції для встановлення обставин події.

Читайте також: У вишиванці і з прапором: 50 портретів патріотичних запоріжців до Дня незалежності, – ФОТОРЕПОРТАЖ

0