... в Запорожье
У Запоріжжі відбувся відбірковий матч «Євробаскет-2021», – ФОТО

У неділю, 23 лютого, у Запоріжжі відбувся відбірковий матч «Євробаскет-2021».

Про це повідомляють на сайті ОДА.

За право участі у фінальній частині турніру боролися національні збірні з баскетболу України та Угорщини.

Боротьба тривала до останніх секунд. Протягом усього поєдинку наша збірна володіла грою. Перша чверть завершилася перевагою наших хлопців у чотири очки, проте вже у наступній десятихвилинці угорці майже наздогнали збірну України – команда головного тренера Айнарса Багатскіса вийшла на перерву, маючи у своєму активі +2.

Після перерви жодній з команд так і не вдалося вирватися вперед, тому все залежало від останньої чверті. За чотири секунди до кінця поєдинку збірна України зрівняла рахунок, проте угорці встигли кинути точний двоочковий у відповідь. Підсумковий результат – 60:62, і це перша поразка України.

Найкращим у складі української команди став В’ячеслав Бобров, в активі якого 12 очок, 9 підбирань і 4 передачі.

Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!