USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі відбувся Кубок України зі спасу, – ФОТО

У Запоріжжі відбувся Кубок України зі спасу, – ФОТО

10 листопада у Запоріжжі в спорткомплексі ЗНУ відбувся Кубок України з українського рукопашу «Спас» на честь пам‘яті Нестора Махна.

Поборотися за призи чемпіонату приїхало більше ніж 200 спортсменів із різних українських міст (крім Запоріжжя й області – Київ, Харків, Дніпро, Черкаси, Павлоград).

Після урочистої вступної промови осередки продемонстрували вправне володіння бойовим мистецтвом «Спас» та елементи самооборони у вигляді показових виступів.

«Я займаюсь спасом уже два роки. На обласних змаганнях одержала друге місце і вирішила спробувати свої сили на Всеукраїнському рівні. Налаштована на перемогу! «Спас» допомагає мені розвиватися, загартовувати характер і досягати поставлених цілей», – розповіла вихованка осередку «Спас-Січ» Зоряна Мороз.

Після фінальних поєдинків відбулося нагородження. Бійці, які завоювали перше, друге або третє місця, отримали медалі та грамоти федерації «Спас». Кубок України у чесних поєдинках виборов Харків. Запоріжжя далеко не відстало і одержало – 2 місце. Дніпро отримало почесне – 3 місце. Найкращі спортсмени були нагороджені в номінаціях : «Воля до перемоги» – Гужва Ростислав; «Найкоротший бій» – Литовченко Максим; «Найкраща техніка» – Логвиненко Дмитро.

За проведення чемпіонату відповідає Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнська федерація «Спас».

Текст – Оксана Савоста, фото – Мішель Волкова


Читайте также: Украинский лоукостер запустит 5 новых бюджетных рейсов из Запорожья

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

1

Баба Параска2019-11-15 12:43:08
Це зра-а-а-ада-а-а-а ! ! ! Не дамо паплюжити рідну мову ! Відбувся НЕ кубок, а чемпіонат ( змагання) за кубок, яким нагороджується переможець !