USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжя відбулося відкриття простору соціальної взаємодії «Платформа спільних дій», – ФОТО

У Запоріжжя відбулося відкриття простору соціальної взаємодії «Платформа спільних дій», – ФОТО

Сьогодні, 17 грудня, у Запоріжжя відбулося відкриття  хабу «Платформа спільних дій» – найбільшого у Запоріжжі простору соціальної взаємодії. Це проект був реалізований завдяки громадській організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» за фінансової підтримки Метінвест.

Простір «Платформа спільних дій» – це просторне інклюзивне двоповерхове приміщення площею 850 квадратних метрів із найсучаснішим технічним оснащенням. У хабі буде працювали великий лекторій на 150 місць, 3 переговорні кімнати, а також коворкінг на 20 робочих місць. Завдяки цьому новий хаб зможе стати центром освітніх, культурних, соціальних проектів Запоріжжя та області.

«Я дуже радий, що було створено таке місце. Я дякую інвесторам, які вклали гроші в цей об’єкт та створили хаб «Платформа спільних дій». Дякую вам за те, що ви розумієте: щоб бути першими, потрібно вкладати в освіту, технології та науку, – сказав вітальне слово голова Запорізької області Віталий Туринок. – Я впевнений, що ті ідеї, які мають жителі міста, у цьому хабі зможуть реалізовувати на практиці. Завдяки цьому Запоріжжя зможе бути у перших рядах серед міст України».

Це проект став можливим завдяки фінансовій підтримці запорізьких промислових підприємств групи Метінвест.

«Ми сьогодні присутні на дуже позитивному заході – відкритті хабу «Платформа спільних дій». Тут ключове слово – спільно. Адже Метінвест спільно з жителями міста, громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування роблять наше місто кращим. Сподіваємося, цей центр стане платформою, з допомогою якої громада, бізнес і влада зможуть знаходити точки дотику. Я вже побачив тут все, дуже комфортно. Можемо тільки побажати центру успіху і пообіцяти допомогу у всіх починаннях», – сказав генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

У новому центрі будуть організовані масові освітні заходи, відкриті зустрічі із відомими особистостями, а також буде працювати школа соціального проектування конкурсу «Ми – це місто».

«Ми створили цей простір, щоб можна було об’єднуватися з людьми, натхненними ідеями, і змінювати світ навколо на краще. Абсолютно впевнена, що разом з такими людьми ми створимо тут безліч проектів, якими будемо пишатися ми, наші діти і жителі міста Запоріжжя», – розповідає директорка ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедалієва.

У рамках відкриття «Платформи спільних дій» відбулася презентація програми обміну досвідом для працівників муніципалітетів, який буде реалізовуватися на базі центру Донецьким державним університетом управління (м. Маріуполь). Магістерська програма «адміністративний менеджмент» для управлінців передбачатиме дуальну форму навчання, 20-місячну програму, яка поєднуватиме теоретичний блок на базі хабу та отримання практичного досвіду на робочому місці.

Адреса HUB «Платформа спільних дій» – вулиця Тургенєва, 29. Всі івенти тут будуть загальнодоступними та безкоштовними.

Фото – прес-служби Запорізької ОДА


Читайте также: «Арт-Простір»: як група ентузіастів робить із Запоріжжя культурну столицю

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

0