USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі збираються офіційно збільшити швидкість руху на Набережній

У Запоріжжі збираються офіційно збільшити швидкість руху на Набережній

У Запоріжжі на Набережній пропонують збільшити дозволену швидкість руху до 70 кілометрів на годину.

Відповідний проект рішення міської ради з’явився на сайті мерії.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року введені в дію оновлені вимоги Правил дорожнього руху, згідно з якими швидкість пересування транспорту в населених пунктах підвищення рівня безпеки знижено з 60 км/год до 50 км/год.

На думку автора проекту, одного з депутатів Запорізької ради наразі виникає необхідність збільшити дозволену швидкість руху транспортних засобів вздовж Прибережної автомагістралі.

Зазначається, що законом передбачено: на ділянках доріг, де створені дорожні умови, що дають можливість рухатися з більш високою швидкістю, за погодженим з уповноваженим підрозділом Національної поліції рішенням власників доріг, дозволена швидкість руху може бути збільшена шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків.

На думку автора проекту рішення, збільшення швидкості руху на Набережній магістралі до 70 км/год дозволить забезпечити належний рівень пропускної спроможності вздовж Прибережної автомагістралі із збереженням належного сприймання водієм дорожньої обстановки та реагування на зміни в ній.

Збільшення швидкості пропонують запровадити на період з 1 квітня до 1 листопада. Якщо впродовж 020-го експеримент вдасться, зазначено в проекті, термін дії швидкісного режиму може бути переведено на постійний.


Читайте також: У Запоріжжі на Малому демонтували незаконний кіоск, – ФОТО

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

3

Олег2019-12-03 07:31:13
при 50км\ч постоянные аварии , а при 70км\ч меньше будет?
Пешеход2019-12-02 20:11:34
По Киеву ездят 288 км/час. В тумане. А чем Зпор хуже?
Читач2019-12-02 15:57:39
Мало пострадавших в ДТП на дорогах города?