USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі знову пройде міжнародний IT-Forum

У Запоріжжі знову пройде міжнародний IT-Forum

Уже 27 вересня в Запоріжжі у виставковому комплексі “Козак Палац” пройде міжнародний форум, де виступлять п’ять спікерів, які розкажуть про цифрові технології і побудову успішного бізнесу.

Про це стало відомо в ході прес-конференції організаторів проекту.

Міжнародний IT-Forum пройде в одному потоці в форматі панельної дискусії, з лекціями п’яти спікерів світового рівня. Переговори ведуться з представниками Естонії, Польщі, Німеччини.

Також в рамках форуму відбудеться технічна виставка, де будуть представлені сучасні цифрові розробки, інновації та інформаційні технології.

– Наш минулорічний форум перевершив всі очікування: його відвідали близько 12 тисяч учасників. До нас приїхали тридцять цікавих топ-спікерів. Ми вирішили, що для залучення молоді та бізнесу форум буде щорічним. В цьому році ми змінили структуру і концепцію заходу. Основною темою стане цифрове держава. Це не тільки сервіси для населення, а й розвиток інфотехнологій, – розповів організатор Артур Гарслян.

Організаторами заходу виступає група компаній “Global Genesis” у співпраці з event-партнером “Concert ZP”. Керівники проекту зазначають, що захід буде цікавим як для представників компаній у сфері інформаційних технологій, середнього і малого бізнесу в різних сферах економіки, так і просто активних запорожців.

– Ця подія не тільки в масштабах Запоріжжя. Ми хотіли б провести подію-свято. У нас є ідея запросити зірок, гумористів, щоб люди могли провести тут весь день, – розповів співорганізатор Руслан Тупилко.

Також відомо, що в нинішньому форумі планують виправити помилки минулого року в частині організації переказу, відкриття декількох вхідних зон.

Що ж стосується вимірювання цінності заходу, то організатори так і не змогли презентувати реальні результати по відкриттю стартапів, збільшенню ФОП в IT, розвитку в регіоні цифрових технологій.

Як проходив IT-Forum в минулому році, дивіться в матеріалі: Розумні дрони, роботи з «Зоряних воєн», новинки техніки і лекції від провідних спікерів: в Запоріжжі проходить міжнародний IT-Forum 2018 – ФОТО, ВІДЕО

0