USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі ситуація з COVID-19 розвивається за італійським сценарієм, – голова ОДА

У Запоріжжі ситуація з COVID-19 розвивається за італійським сценарієм, – голова ОДА

У Запоріжжі ситуація з коронавірусом розвивається за італійським сценарієм.

Про це розповів голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Як вже писав «Перший Запорізький», з п’ятниці, 9 квітня, на території нашої області вводять «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«По трьом основним показникам ми перевищуємо ситуацію. Якщо ви подивитеся інформацію по захворюваності, побачите, що ми в обланому центрі зараз йдемо по найгіршому італійському сценарію. З киснем все нормально. «Запоріжсталь» та Запорізька АЕС отримали ліцензію на виробництво кисню, місця у медзакладах додаються. Питання – чи вистачить лікарів, – поділився керівник області. – Я розумію, що люди, може, вже втомилися від цих обмежувальних заходів. Але іншого виходу немає. Як каже наш начальник облздраву, коли у нього виникають дискусії, він задав простое питання – чи ви бачили людину, яка помирає від ковіду, Як перебуває у свідомості, але задихається від нестачі кисню?».

За словами Старуха, у Запоріжжі три чверті ліжок заповнені, у деяких лікарнях до 100%.

«Тому  необхідно вводити додаткові жорстві обмежувальні заходи. Ми бачимо що локдауни давали свій результат. На даний момент ми, як обласна влада, провели комісію по техногенній безпеці та надзвичайним ситуаціям і рекомендували всім територіям посилити обмежувальні заходи. Нагадаю, після змін і рішень уряду  керівника на місцях несуть персональну відповідальність», – розповів голова ОДА.

У Запоріжжі на Хортиці через постійне протікання даху руйнується будівля музею історії козацтва: як він зараз виглядає всередині, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Запорізький «Завод напівпровідників» продали на аукціоні за 140 мільйонів гривень, – ФОТО


Читайте також:

Запорізьку область з робочим візитом відвідає міністр розвитку громад і територій

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0