USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі з Херсона повернувся плавкран «Захарій»: до яких робіт він приступить в першу чергу, - ФОТО

У Запоріжжі з Херсона повернувся плавкран «Захарій»: до яких робіт він приступить в першу чергу, - ФОТО

Кран відправляли на Херсонський судоремонтний завод для посилення днища.

Про це повідомив в соцмережі оглядач будівництва Владислав Монтойя.

13 вересня в Запоріжжі повернувся плавучий кран ЛК-800 «Захарій». Вчора, 14сентября, лівий понтон вже приєднали, і пішов підйом стріли.

На викаточном пірсі «Захарія» вже зачекався перший сегмент прогонової будови низової гілки вантового моста, також до транспортування готові чотири опори: по 2 тимчасові і монтажні.

Нагадаємо, в Бердянську водій BMW не впорався з керуванням на складній повороті і виїхав на зелену зону. В результаті ДТП позашляховик зніс стовп і збив чоловіка, який перебував там. Як показали результати перевірки, водій, який є депутатом Бердянської міськради, був п’яний в момент аварії. Йому було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб.

Читайте також:

У Запоріжжі під час затримання домашній насильник вдарив патрульну

Побиття маршрутником пенсіонера в Запоріжжі: кримінальну справу перекваліфікували

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

3

турок2021-09-15 14:28:58
"Фортуна" такова.
Стесняюсь спросить2021-09-15 13:56:19
Что-то "Захарий" зачастил в Херсон. Опять ходил на ремонт ? ? ? Он больше времнни находится на ремонте и в пути на ремонт и обратно ! Дорогое удовольствие !
Гость2021-09-15 11:22:15
Обидно что мост строят турки - получают деньги, опыт, репутацию, работу. А украинцы едут за границу работать на непрестижных работах. Хотя мы могли бы построить, уверен, самую сложную часть работы (начальную) сделали наши люди. Влияние Турции вообще растет у нас, к сожалению (кальянные, строители дорог, магазины одежды). Но верю, что мы с дай Бог сможем снова стать сильнее.