USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області «Мотор Січ» вирішила внести свої корективи в розробку стратегії регіонального розвитку - ФОТО

У Запорізькій області «Мотор Січ» вирішила внести свої корективи в розробку стратегії регіонального розвитку - ФОТО

Про це стало відомо сьогодні, 10 липня, в ході засідання підгрупи департаменту промисловості та розвитку інфраструктури по розробці проекту стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року.

Учасники робочої підгрупи зібралися для обговорення стратегічного аналізу, проведеного установою «Інститут регіональних досліджень НАН України». Інститут визначив перелік напрямків діяльності в Запорізькій області, які можуть стати перспективними для смарт-спеціалізацій.

Директор департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Марина Баранівська розповіла, що мова йде про можливість об’єднання науки, бізнесу і суспільства для подальшого розвитку регіону. Перш за все, смарт-спеціалізації спрямовані на інноваційний розвиток економічної діяльності Запорізької області. Тому вирішили брати курс на індустріалізацію і роботизацію як технологічні рішення і перспективні напрямки смарт-спеціалізацій. Для подальшої обробки було також запропоновано розвиток транспортного та логістичного напрямків.

Всі пропозиції вчених, були попередньо надіслані учасникам робочої підгрупи. Обробивши їх, свої пропозиції і зауваження до запропонованих напрямах стратегії внесли також «Мотор Січ» і ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

У прес-службі облдержадміністрації повідомляють, що учасники обговорили також пропозиції щодо проектів відновлюваної енергетики – будівництва сонячних електростанцій, гідростанцій і газогенераторних пристроїв.

1

Народная мудрость2019-07-11 22:47:52
Дурак думкой богатеет