USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі перевірили 106 укриттів: третина з них виявилися зачиненими, – ФОТО, ВІДЕО

У Запоріжжі перевірили 106 укриттів: третина з них виявилися зачиненими, – ФОТО, ВІДЕО

У Запоріжжі поліція разом з ДСНС перевірила 106 укриттів. З них 31 захисна споруда виявилася зачиненою або з обмеженим доступом.

Про це повідомляє поліція Запорізької області.

На підставі затвердженого Кабміном протокольного рішення щодо перевірки роботи всіх об’єктів цивільного захисту в Україні, поліцейські, рятувальники та представники органів місцевої влади розпочали обстеження утримання захисних споруд цивільного захисту на території Запоріжжя та Запорізького району.

Для здійснення перевірочних заходів задіяні 14 мобільних груп у складі працівників територіальних підрозділів поліції, ДСНС і міськвлади. Після проведених інструктажів екіпажі розпочали перевірки функціонування бомбосховищ, наявність цілодобового безперешкодного доступу, зокрема у нічний час, а також належного облаштування укриттів.

Всього обстеженню підлягають близько 300 захисних споруд. Це укриття та бомбосховища, розташовані в об’єктах цивільної інфраструктури, житлових приміщеннях, а також закладах освіти, дитсадках та інших об’єктах соціальної сфери.

Минулої доби перевірочними екіпажами здійснено невідкладний огляд 106 об’єктів, з них 31 укриття виявилося зачиненим або з обмеженим доступом. Усі порушення зафіксовані в актах обстеження та передані відповідальним органам для усунення недоліків. Ревізії тривають.

Поліція Запоріжжя звертається до громадян: у випадку виявлення зачиненого укриття під час сигналу повітряної тривоги звертайтеся до поліції за номером «102».

У Запоріжжі у піску на пляжі знайшли міну часів Другої світової війни, – ФОТО, ВІДЕО


Читайте також:

Ворог завдав 111 ударів по території Запорізької області: є загиблі та поранені, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0