USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі пройде всеукраїнський театральний фестиваль «VIEfest»

У Запоріжжі пройде всеукраїнський театральний фестиваль «VIEfest»

Фестиваль театрів-лабораторій «VIEfest» (раніше «Золота Хортиця») в обласному центрі буде проходити з 27 по 29 вересня за підтримки Українського культурного фонду.

Цього року до участі приєднаються понад 30 театрів з різних куточків України, зокрема Чернігова, Києва, Львова, Харкова, Новомосковська, Дніпра і Рівне.

Для учасників фестивалю організатори готують 6 цікавих тематичних локацій – сценічних майданчиків під відкритим небом і творчих просторів міста.

У програмі «VIEfest» заплановані покази експериментальних вистав і перформансів, проведення майстер-класів, ворк-шопів, лекцій від театральних експертів Максима Добролюбова (Київ) і Романа Шиндоровского (Мінськ, Білорусь). Також в рамках заходу відбудеться «Фестивальний Ленд-арт», де майстри і художники зможуть продемонструвати свої авторські роботи. Планується і показ вуличної вистави Запорізького муніципального театру-лабораторії «Ві». Освітня програма фестивалю передбачає проведення лекцій та майстер-класів в локації «Студентський палац культури», який буде діяти на базі Запорізького національного університету.

0