USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі продовжують реконструкцію пляжу в Заводському районі: що вже зроблено, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запоріжжі продовжують реконструкцію пляжу в Заводському районі: що вже зроблено, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запоріжжі наближається до завершення перша черга реконструкції пляжної зони по вулиці Лейтенанта Шмідта в Заводському районі.

Про це повідомляють в прес-службі мерії.

На березі Дніпра влада обіцяє побудувати сучасну пляжну зону відпочинку, майданчики для занять різними видами спорту, дитячого дозвілля, а також лавки і освітлення. Найближчим часом сюди почнуть завозити модулі – адміністративний, для спортсменів, для видачі інвентарю і т.п. Вони мають вигляд вагончиків і обладнані за всіма сучасними вимогами, повідомляють в мерії.

В рамках першої черги реконструкції передбачені облаштування водопроводу, каналізації, туалетів, в тому числі і для людей з інвалідністю, з невеликою каналізаційною насосною станцією. Також тут будуть багатофункціональний спортивний майданчик зі спеціальним покриттям для гри у великий теніс, міні-футбол. Роботи другої черги будуть проводити у верхній частині зони відпочинку. Там облаштують господарсько-побутові майданчики, під’їзну дорогу.

Від центрального входу до пляжу буде вести сходи – близько 11 сходових прольотів. Для відпочиваючих з особливими потребами вже облаштували пандус.

75-річна пенсіонерка щодня виходить на пляжі Бердянська, аби прибрати їх від сміття


Читaйте тaкож:

Дорогу Василівка-Бердянськ обіцяють відкрити у липні

Отримуйте новини швидше з допомогою нaшого Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпорізький» у Instagram!

0