USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі з'явилвся перший контейнерний майданчик для роздільного сортування сміття, – ФОТО

У Запоріжжі з'явилвся перший контейнерний майданчик для роздільного сортування сміття, – ФОТО

У Запоріжжі облаштували першу контейнерний майданчик з баками для роздільного збору сміття.

Її встановили працівники КП «Комунсантрансекологія» за кошти міського бюджету у дворі за адресою проспект Соборний, 208.

Цей майданчик став перши  в місті подібного плану. Перш тут теж розміщувалися сміттєві баки, але навколо були розбиті плити і зламані контейнери, запущена територія. Тепер майданчик заасфальтували, огородили і встановили шість баків, два з яких – для роздільного збору сміття. Майданчик розрахований на 4 житлових будинки.

За словами директора КП «Комунсантрансекологія» Юрія Дорошенка, цей контейнерний майданчик стане зразком для майбутньої роботи. «В планах – близько 200 подібних об’єктів, плануємо на початку встановити їх в 5 районах міста. В першу чергу, будемо звертати увагу на звернення жителів і стан майданчиків. Для втілення планів у життя нам необхідно близько 18 мільйонів гривень», – розповів комунальник.

Як тільки комунальне підприємство отримає фінансування, обіцяють продовжити заміну майданчиків.

Сьогодні в Запоріжжі після карантину запрацює автовокзал, а в маршрутки будуть пускати без пропусків


Читaйте також:

У Запоріжжі успішне ОСББ дивує показниками енергоефективності, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Отримуйте новини швидше з допомогою нaшого Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпорізький» у Instagram!

2

Шел мимо и сказал :2020-05-26 13:09:28
Может и профанация, но позвольте : запорожские жители в массе своей - обыкновенное быдло, которым все-равно что куда выбрасывать, будут сыпать все в одну кучу и не заморачиваться. Опять же сами себе выбрали марионеточного главу города, истинные унтерменши. Голова нужна чтобы есть.
Местный2020-05-22 21:14:00
Полная профанация! Все контейнеры ссыпят в одну машину. Просто по своим карманам "освоили" государственные деньги. Сначала нужно создать предприятие, которое перерабатывает.